Pokazy i prezentacje firmy Clavam Sp. z o.o. (opinie) – najlepsza okazja do zakupu oryginalnych, markowych sprzętów!

Pokazy oraz prezentacje artykułów danych firm stają się popularne, jednak nad tą formą zakupów wiszą niepochlebne plotki, które odstraszają potencjalnych nowych klientów. Takie firmy zachęcają klientów do zakupów poprzez oferowanie różnego rodzaju bonów oraz zniżek. Czy taka forma zakupów jest jednak opłacalna i jak mają się do niej owe plotki? Dlaczego zniżki są tak kuszące? Co do powiedzenia mają eksperci działu sprzedaży takich firm? O rozmowę poprosiliśmy pana Marka Śliwerskiego, czyli przedstawiciela oraz wieloletniego eksperta w dziedzinie sprzedaży marki Clavam Sp. z o.o..

Co można znaleźć w ofercie marki Clavam Sp. z o.o.?

Na samym początku chcieliśmy dowiedzieć się, jakie artykuły można nabyć dzięki marce Clavam Sp. z o.o.. Pan Marek ochoczo przedstawił nam ofertę:

,,W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości w najniższych cenach. Wśród nich znajdują się:

  • Maty BodyShape,
  • odkurzacze Clean King,
  • naczynia kuchenne (w tym garnki) Venice.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bardzo chętnie kupowane przez klientów, którzy przychodzą na pokazy z polecenia lub pragną poszerzyć zakres sprzętów gospodarstwa domowego w swoim domu.”

Clavam Sp. z o.o.- Fachowa obsługa, uczciwość i dbałość o klientów!

Bardzo zainteresował nas temat marki Clavam Sp. z o.o.. Postanowiliśmy więc poprosić pana Marka o przedstawienie szczegółów związanych z firmą oraz zakresem jej działalności.

,,Clavam Sp. z o.o. to tak zwana ,,marka pośrednicząca”. Sprzedajemy produkty od producenta. Nie wykonujemy ich. Oczywiście cały czas współpracujemy z przedstawicielami marki oraz badamy ich pozycję na rynku. Dzięki nam marka Venice, Clean King lub Casada mogą zająć się produkcją nowych i innowacyjnych modeli swoich produktów, a my je rozpowszechniamy. Dzięki temu zyskujemy również duże obniżki cen dla naszych klientów.”

Czy pokazy to korzystna forma prezentowania swoich produktów?

Niestety zdarza się, że słyszymy bardzo niepochlebne opinie dotyczące tej formy sprzedaży. Byliśmy ciekawi, jak odniesie się do tego pan Marek z firmy Clavam Sp. z o.o.. Odpowiedź była następująca:

,,Mamy świadomość, że o takiej formie sprzedaży krąży wiele negatywnych i krzywdzących plotek. Wiele ludzi błędnie uważa, że przedstawiciele ,,wciskają” swoje produkty poprzez mydlenie oczu. Nasze pokazy nie są aranżowane. Ukazywane przez nas produkty mają najwyższą jakość, a bezpośredni kontakt wręcz uniemożliwia jakiekolwiek oszustwa.”

Uwaga na oszustów i podrobione produkty!

Zapytaliśmy pana Marka, skąd wzięły się negatywne opinie dotyczące takiej formy sprzedaży. Odpowiedź była wypełniona smutkiem oraz niemocą:

,,Złe opinie spowodowane są nagminnym kopiowaniem naszych produktów i sprzedawaniem ich w niższych cenach. Oczywiście produkty podrobione wykonywane są z najtańszych materiałów, które ulegają szybkiej awarii. Ich jakość nie ma nic wspólnego z materiałami, które wykorzystują producenci marki Venice, Casada, czy Ambasador. Zdarzyło mi się kiedyś na pokazie usłyszeć zdanie ,,Proszę zobaczyć, tutaj produkt X dostępny jest za połowę ceny!” Oczywiście podszedłem i zobaczyłem ukazywaną aukcję, na której umieszczony został produkt łudząco przypominający ten pokazowy. Wyjaśniłem, iż jest to produkt podrobiony, a jego sprzedawca żeruje na logo oraz dobrym imieniu marek, a my nie jesteśmy nic w stanie z tym zrobić.”

Słysząc te słowa, zapytaliśmy więc pana Marka o to, jak można ustrzec się przed takimi oszustami. Pan Marek z marki Clavam Sp. z o.o. odpowiedział:

,,Oszuści byli, są i będą, a uchronienie się przed nimi jest trudne. Często nawet organizują nielegalne pseudo pokazy pod nazwą i logo naszej firmy! Oczywiście żaden z przedstawicieli nie pracuje w naszej firmie. Główną cechą takich osób jest przede wszystkim nieprofesjonalność i brak kompetencji. Często wychodzi to podczas zadawania pytań przez klientów na pokazie. Kiedy odpowiedzi są lakoniczne, niesprecyzowane i krótkie, wówczas można spodziewać się, iż jest to fałszywy pokaz. Ceny owych produktów są podobne do tych w internecie, dlatego zastanawiająca powinna być w takim przypadku również i ona.”

Po czym dodał:

Marka Clavam Sp. z o.o. cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Nasi przedstawiciele wiedzą dokładnie, co sprzedają. Słuchamy rad naszych klientów oraz w błyskawicznym tempie realizujemy ewentualne reklamacje. Zaufanie klientów stanowi dla nas priorytet. Sprzedawane przez nas produkty są w najniższych cenach.”

Szczegółowa oferta marki Clavam Sp. z o.o.

Mata BodyShape

,,Mata BodyShape to idealny gadżet dla osób starszych oraz dla tych, których praca opiera się na korzystaniu z komputera. Ta mata wibrująca ma aż dwie strefy grzewcze i daje wiele możliwości. Dzięki niej można zapomnieć o problemach związanych z bólem kręgosłupa. Mata BodyShape poprawia również funkcjonowanie psychiki, a jej użycie poprawia również zdrowie psychiczne. Pracę tego urządzenia można ustawiać dzięki wygodnemu i niewielkiemu pilotowi, dlatego nie trzeba wstawać z miejsca, aby zmniejszyć lub zwiększyć masaż.”

Pan marek w firmy Clavam Sp. z o.o. po chwili dodał również:

,,Nie ma znaczenia, czy maty wibrującej potrzebujesz do relaksu, czy też w celach leczniczych, jest ona odpowiednia dla osób z różnymi chorzeniami i w różnym wieku. Sam jestem jej posiadaczem i uwielbiam ją.”

Naczynia kuchenne Venice

Pan Marek postanowił opowiedzieć również o innowacyjnych naczyniach oferowanych przez ich firmę:

,,Venice to jedna z najlepszych marek, z jakimi pracowałem w swoim życiu, a przedstawicielem jestem już wiele lat. Są profesjonalni i wykorzystują najlepsze materiały do produkcji swoich produktów. Oferują najwyższej jakości patelnie, garnki oraz inne elementy niezbędne w kuchni. Dzięki tym produktom możemy stworzyć pyszny i aromatyczny obiad bez używania oleju! Dodatkowo wszystkie garnki Venice zostały stworzone w taki sposób, aby tworzyć spójną piramidę, dlatego możliwe jest gotowanie kilku potraw jednocześnie tak, jak w szybkowarze. Do zestawu warto dokupić również komplet naczyń kuchennych.”

Odkurzacze Ambasador

Na samym końcu pan Marek przybliżył również charakterystykę oferowanych przez firmę pośredniczącą Clavam Sp. z o.o. odkurzaczy marki Ambasador.

,,To są po prostu nadzwyczajne urządzenia. Mamy taki odkurzacz z żoną w domu i jesteśmy zachwyceni. Są uniwersalne i wielozadaniowe. Tak naprawdę nie jest to tylko i wyłącznie odkurzacz, gdyż posiada aż 3 funkcje! Odkurzacz Ambasador to również mop, który wyczyści powierzchnie, takie jak tapicerki, dywany oraz wykładziny. Obecnie negocjujemy z marką Ambasador i pragniemy uzyskać ciekawe zniżki dla nowych klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.”

Materace MediAir 3D marki Casada

Nasza firma Clavam posiada bogate doświadczenie także w sprzedaży sprzętów terapeutycznych. Jednym z żelaznych punktów naszej najnowszej oferty są materace MediAir 3D marki Casada. Te profesjonalne akcesoria z powodzeniem używane są przez terapeutów całego świata. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że największą korzyść z materaców MediAir 3D można odnieść  w połączeniu z innymi sprzętami tego typu marki Casada, takimi jak maty masujące. Pomoże to organizmowi w przyswojeniu efektów terapii oraz odpowiedniej regeneracji. Co jednak powoduje, że materac MediAir zaliczany jest do najlepszych produktów w swojej branży? Jednym z największych jego atutów jest materiał wykonania. Materace MediAir 3D produkowane są z udziałem najczystszej wełny. W znacznym stopniu przyczynia się to do ich funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wełny materace MediAir 3D potrafią efektywnie regulować przepływ powietrza oraz wilgoci. Poza tym gromadzą one ciepło, co zwiększa skuteczność zabiegów terapeutycznych. Właściwości wełny przyczyniają się to do poprawienia ukrwienia skórnego tkanek, zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz zrównoważenia lepkości mazi stawowej. A wszystko to, aby trwale usunąć ból pacjenta! Materace MediAir 3D sprawdzają się w leczeniu dolegliwości stawów, kręgosłupa, bioder, kończyn oraz wielu innych. Oryginalne materace i maty Cascada można nabyć tylko i wyłącznie na oficjalnych spotkaniach z przedstawicielami marki Clavam.

Podsumowanie

Jesteśmy bardzo wdzięczni panu Markowi w firmy Clavam Sp. z o.o.za to, że chciał podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z naszymi czytelnikami. Na końcu poproszeni zostaliśmy o dodanie jeszcze kilka słów przestrogi z jego strony:

,,Dziękuję za możliwość udzielenia wywiadu. Na końcu chciałem jeszcze przestrzec czytelników przed oszustami, którzy bezprawnie naruszają dobre imię wielu firm przedstawicielskich. Chciałbym prosić o zachowanie czujności oraz o przybywanie na nasze oficjalne spotkania i pokazy! Dziękuję.”

2 komentarze

  1. Pokazy spółki Clavam Sp.z.o.o. należą do bardzo profesjonalnych, ponieważ prezentowane są na nich różnorodne rozwiązania dla gospodarstw domowych. Pokazy prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy wyjaśniają podczas ich trwania zainteresowanym wszelkie niejasności. Na pokazach prezentowane są m.in. garnki Venice, które są stworzone z wysokiej jakości materiałów, a do tego umożliwiają zdrowe gotowanie we własnej kuchni. Są to garnki dostępne w różnych wariantach, jeśli chodzi o ich pojemność. Można też z powodzeniem dobrać ich głębokość. Wszelkie garnki są dokładnie prezentowane na pokazach, można zapoznać się tym samym z ich największymi zaletami. Garnki parowe można zakupić w przystępnej cenie, można w nich gotować różnorodne produkty, przede wszystkim warzywa, aby zdrowiej się odżywiać.

  2. Byliśmy z mężem uczestnikami pokazu jakiś czas temu, po namowie mojej mamy, która była bardzo zadowolona z garnków. My nastawieni byliśmy raczej bardzo sceptycznie, ponieważ oferowane produkty są dość drogie i byliśmy przekonani, że za taką cenę nie warto ich kupować. Po wielu namowach jednak zdecydowaliśmy się na zakup odkurzacza (ambasador) i to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Ja jestem bardzo zadowolona z efektów sprzątania w domu, znacznie szybsza praca i przyjemniejsza, a mąż zadowolony bo wreszcie może sobie porządnie posprzątać w samochodzie. Produkt jest wart swojej ceny a jego jakość znacznie przewyższa inne marki dostępne na rynku. Teraz poluje na naczynia, bo mama jest bardzo zadowolona

Leave a Reply