Chcesz mieć płaski brzuch? Wypróbuj liposukcję N.I.L.

Tkanka tłuszczowa lubi odkładać się na brzuchu, ale Ty nie przepadasz za oponką. Miejscową otyłość trudno pokonać, a fałdki zniekształcające talię nie poddają się tak łatwo ćwiczeniom i diecie. To nie tylko Twój problem. Zmaga się z nim wiele kobiet.

W jego rozwiązaniu może pomóc liposukcja N.I.L. Wykonasz ją w Klinice Melitus w Warszawie.

Liposukcja N.I.L – nutacyjny sposób odsysania tłuszczu

Liposukcja N.I.L. to jedna z czołowych metod odsysania tłuszczu. Dlaczego? Jest bezpieczna i bardzo precyzyjna. Liposukcja N.I.L. bazuje na ruchu nutacyjnym. Kaniule, wprawione w drgania na płaszczyźnie 3D, zasysają dwa razy więcej komórek tłuszczowych niż z zastosowaniem innych metod liposukcji – wyjaśnia dr n. med. Jarosław Zieliński, chirurg plastyk z Kliniki Melitus. 

Dzięki liposukcji N.I.L. można nie tylko pobrać więcej tkanki tłuszczowej i wyraźniej wymodelować sylwetkę. Dodatkowy atut to mała inwazyjność. Ruch nutacyjny sprawia, że odsysające tłuszcz kaniule nie naruszają niepotrzebnie okolicznych struktur tkankowych, co przekłada się na komfort pozabiegowy. Ponadto pozwalają uniknąć nieestetycznego efektu nierównej powierzchni skóry. Po liposukcji N.I.L. brzuch jest wyszczuplony i gładki. Co więcej, pobrany materiał lipidowy jest bardzo wartościowy, zawiera żywotne komórki tłuszczowe i macierzyste, które można zastosować do wypełnienia innych okolic ciała. 

Zalety liposukcji N.I.L:

  • większa ilość odessanej tkanki tłuszczowej w porównaniu do innych metod liposukcji,
  • odessanie dużej ilości tłuszczu w krótkim czasie,
  • bezpieczne wyszczuplanie i modelowanie dużych obszarów ciała, w tym brzucha,
  • szybki i mało inwazyjny zabieg, po którym pacjentka wraca do domu,
  • precyzyjne działanie kaniul rotacyjnych pozwala uzyskać oczekiwaną poprawę,
  • pobrany materiał lipidowy nadaje się do wypełnienia ubytków tkankowych. 

Liposukcja brzucha N.I.L. – krótki zabieg, świetne efekty

Jeśli zdecydujesz się na modelowanie brzucha z pomocą liposukcji N.I.L., najpierw czeka Cię konsultacja z lekarzem, potem wykonanie koniecznych badań, wizyta kwalifikacyjna, a na koniec sam zabieg. Wizyta kwalifikacyjna jest bardzo ważna, ponieważ w jej trakcie wyklucza się wszelkie przeciwwskazania do liposukcji N.I.L. Nie będziesz mogła jej wykonać, jeśli chorujesz na cukrzycę lub choroby układu krążenia. W takim wypadku poznasz alternatywne rozwiązanie, które będzie dla Ciebie bezpieczne. Jeśli jednak lekarz zezwoli na zabieg, ustalicie termin i dowiesz się, w jaki sposób się przygotować. 

Liposukcję N.I.L. w Klinice Melitus w Warszawie przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu wytwarzają się fale akustyczne o częstotliwości 20 Hz, które, co ciekawe, wyzwalają produkcję endorfin, hormonów działających przeciwbólowo. 

Zabieg trwa przeważnie 1,5-2 godziny, po których będziesz mogła wrócić do domu i odpocząć. Z gabinetu zabiegowego wyjdziesz w specjalnym ubraniu uciskowym, które będziesz nosić przez dwa tygodnie, żeby przyspieszyć proces gojenia. Pierwsze rezultaty zauważysz dość szybko, pełną poprawę po kilku miesiącach – płaski brzuch, gładka skóra, podkreślona talia! Z liposukcji N.I.L. będziesz bardzo zadowolona, ale pamiętaj – żaden zabieg nie zastąpi zdrowego trybu życia. Dlatego, kiedy już uzyskasz płaski brzuch, zdrowo się odżywiaj, biegaj, ćwicz, tańcz, żebyś mogła utrzymać uzyskaną poprawę na bardzo długo. 

Leave a Reply