Wysokiej jakości klapki medyczne marki DrLeon

Klapki medyczne DrLeon to obuwie, które ma na celu zapewnienie wysokiego komfortu oraz dbałość o zdrowie użytkownika. Powstało z myślą o osobach spędzających długie godziny na nogach – przemieszczając się lub w pozycji stojącej. Klapki medyczne DrLeon gwarantują prawidłowe ułożenie stóp oraz utrzymanie właściwej postawy. Wyposażone są w doskonale wyprofilowaną cholewkę, która świetnie dopasowuje się do indywidualnego kształtu stóp.

Klapki medyczne DrLeon posiadają piankową warstwę w spodzie podeszwy oraz antypoślizgową podeszwę, dzięki temu dają pożądany efekt amortyzacji i zabezpieczają przed śliskimi powierzchniami w placówkach medycznych. Głównie korzystają z nich osoby zatrudnione w służbie zdrowia – lekarze, pielęgniarki, stomatolodzy, fizjoterapeuci oraz ratownicy medyczni, jak również kucharze, fryzjerzy, kosmetyczki i farmaceuci.

Zalety płynące z użytkowania klapek medycznych DrLeon

Klapki medyczne DrLeon dostępne są w wersji dla kobiet i mężczyzn. Doceniane są za gwarancję stabilności i bezpieczeństwa. Posiadają warstwę amortyzującą, która chroni przed nagłym poślizgnięciem się i dba o utrzymanie prawidłowej postawy. Ogromną zaletą klapek medycznych jest możliwość regulacji tęgości stóp. Każdy użytkownik klapek może w dowolnym momencie wyregulować obuwie za pomocą pasków, zacisków lub sprzączek, dzięki temu nawet w razie obrzęków klapki będą idealnie dopasowane.

Klapki medyczne DrLeon to gwarancja stosownej wentylacji stóp. W zależności od modelu klapki wyposażone mogą być w liczne kanaliki wentylacyjne lub cholewki z perforacją powietrza. Odpowiednia cyrkulacja powietrza pozwala znacząco odciążyć nogi, zminimalizować pocenie i zadbać o prawidłową mikroflorę stóp.

Dużą zaletą klapek medycznych DrLeon jest materiał, z którego są wyprodukowane – naturalna skóra. Połączenie naturalnej skóry oraz pianki masującej sprawiło, że buty są niezwykle lekkie i komfortowe dla zdrowia. Nie przyczyniają się do powstawania odparzeń, odcisków i obrzęków. Miękka i jednocześnie stabilna podeszwa sprawia, że poruszanie się w klapkach medycznych DrLeon równa się ze stąpaniem po delikatnym i przyjemnym puchu.

Damskie klapki medyczne DrLeon na przykładzie modelu BONA 905

Damskie klapki medyczne DrLeon – BONA 905 to obuwie wysokiej jakości, z którego bardzo chętnie korzystają kobiety zatrudnione w służbie zdrowia, jak również farmaceutki, naukowcy, fryzjerki, kosmetyczki i kucharki.  Wyprodukowane jest z połączenia naturalnej skóry licowej i zamszu. Wyróżnia się wyższym obcasem oraz paskiem podszytym gumą (regulacja tęgości stopy), dzięki temu możliwa jest dowolna regulacja obuwia oraz zapewnione podparcie tylnej części stopy.

Klapki medyczne BONA 905 doceniają kobiety lubiące czuć się pewnie i wyglądać efektownie. Model dostępny jest w jednej wersji koloru – biały i wyróżnia się zgrabnym oraz ponadczasowym fasonem.  Klapki BONA 905 charakteryzują się niezwykłą trwałością i jakością. Posiadają piankową warstwę umieszczoną w spodzie podeszwy, dzięki temu szybko dopasowują się do indywidualnych kształtów stopy i dają niesłychany efekt amortyzacji. Antypoślizgowa podeszwa zabezpiecza przed śliskimi powierzchniami w placówkach medycznych i dba o prawidłową postawę użytkownika.

Klapki medyczne DrLeon BONA 905 pozwalają odciążyć kończyny dolne, stawy oraz kręgosłup. Chronią palce przed możliwymi urazami i dbają o naturalne ułożenie stopy. Zapewniają wysoki komfort podczas długich godzin pracy i sprawiają, że wykonywane obowiązki stają się przyjemniejsze.

Męskie klapki medyczne DrLeon na przykładzie modelu NATAN 703M

Męskie klapki medyczne DrLeon NATAN 703M to buty, które powstały z myślą o mężczyznach doceniających wygodę oraz dbających o swoje zdrowie. Dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych – białe, brązowe i niebieskie. Wyróżniają się ponadczasowym fasonem oraz niezwykłą lekkością.

Klapki medyczne DrLeon model NATAN 703M wyprodukowane są naturalnej skóry licowej oraz zamszowej. Posiadają możliwość regulacji tęgości stopy, za pomocą użycia metalowych sprzączek. Odznaczają się zagłębieniem pod piętą, dzięki temu zapewniają prawidłowe ułożenie stóp i większą stabilność. Idealnie sprawdzają się na śliskich powierzchniach (podłogi w placówkach medycznych, salonach fryzjerskich, lokalach gastronomicznych). Pozwalają każdemu mężczyźnie poczuć się pewnym siebie – minimalizacja potliwości oraz gwarancja optymalnego mikroklimatu wokół stóp.

Leave a Reply