Odkurzacz piorący CLEAN KING – – sprawdź cenę oraz opinie!

Każdy z nas zna to uczucie zaraz po sprzątaniu, kiedy nadal mamy wrażenie, że dom nie jest wcale tak czysty jak byśmy sobie tego życzyli. Na szczęście powstał odkurzacz piorący Clean King, który sprawi, że przestrzeń wokół nas już zawsze będzie higienicznie czysta. Z powodzeniem zastąpi wiele urządzeń, które dziś zagracają nasze wnętrze, a skutki ich działania w pełni nie zadowalają. Clean King zastąpi klasyczny odkurzacz, sprzęt do prania tapicerek i dywanów, mopa, odświeżacz i nawilżacz powietrza. Od dziś dylematy rodziców małych dzieci czy posiadaczy zwierząt domowych, którzy musieli rezygnować z radości posiadania czystego domu, przestają istnieć. Dzięki odkurzaczowi piorącemu Clean King nasze życie wejdzie na nowe tory, a nasz dom zyska nową jakość. Czysty dom to zdrowie. Zdrowia nie możemy kupić, ale możemy kupić Clean King, który pozwoli nam się nim cieszyć.

Zapytaliśmy o opinię na temat tego urządzenia długoletniego przedstawiciela marki Clean King Pana Mirosława Janika. Dlaczego odkurzacz piorący Clean King jest tak wyjątkowy i niepowtarzalny?

 – Odkurzacz Clean King jest efektem pracy niemieckich ekspertów. Stanowi ewenement na rynku odkurzaczy piorących i urządzeń wielofunkcyjnych. Nie znam nikogo, kto nie zachwyciłby się jego działaniem i jakością. Posiada innowacyjny system czyszczący, który pozwala na to, żebyśmy mogli wreszcie we własnym domu cieszyć się higienicznie czystym powietrzem. Ile razy spoglądaliśmy z niepokojem na nasze dziecko, mając świadomość, otaczającego go kurzu i roztoczy? Odkurzacz piorący Clean King usunie te troski w cień. Jego niekwestionowaną zaletą jest multifunkcjonalność – zastąpi kilka urządzeń, dzięki temu w naszym mieszkaniu przybędzie wolnej przestrzeni. Nie każdy ma w domu dużo miejsca do przechowywania narzędzi do czyszczenia. Zazwyczaj otwieramy szafkę i wszystko się z niej wysypuje. Prościej zastąpić kilka urządzeń jednym – oszczędzając czas i nerwy – radzi nasz ekspert.

Jakie czynności wykonuje zatem odkurzacz piorący Clean King?

 – Zacznę od oczywistości: Clean King to rewelacyjny odkurzacz do klasycznego usuwania brudu z powierzchni tekstylnych i gładkich. Druga sprawa to pranie. Zazwyczaj oddajemy dywany do pralni, bo nie wyobrażamy sobie, żeby uprany, ciężki materiał suszył się w domu i oddawał wilgoć przez wiele godzin, a nawet dni. Teraz pranie dywanu w domu będzie dziecinnie proste. Dywany po upraniu od razu są suche dzięki ogromnej sile ssącej, która usuwa z nich wszelką wilgoć. Podobnie dzieje się z tapicerką na meblach czy siedzeniach samochodowych.  Dodatkowo, dzięki odpowiednim końcówkom, dotrzemy do wszelkich, nawet najtrudniej dostępnych, zakamarków czyszczonych miejsc,. Clean King upierze dosłownie każdy rodzaj dywanu czy tapicerki również na sucho. Nasze urządzenie pozostawia powietrze w pomieszczeniu nawilżone, pachnące i czyste.

A co z podłogami – parkietem, terakotą?

 – Posiadając odkurzacz piorący Clean King już zawsze możemy myć naszą podłogę na mokro, nie obawiając się, że będziemy czekać na jej wyschnięcie. Clean King wciąga od razu wodę i mydliny, pozostawiając każdy rodzaj powierzchni suchy i nieskazitelnie czysty.  Brudne fugi staną się przeszłością. Zaschnięty brud i dawno nieczyszczone miejsca nie będą dla tego odkurzacza żadnym problemem. Dzięki temu, że nasze urządzenie z powodzeniem wciąga wodę, od teraz gdy rozleje nam się napój – Clean King wciągnie substancję, nie pozostawi plamy, a powierzchnia dywanu, kanapy czy tapicerki krzesła pozostanie sucha. 

Jak wygląda ten proces od technicznej strony?

 – Wielofunkcyjny odkurzacz piorący Clean King posiada kilka pojemników. Każdy z nich odpowiada za inną funkcję. Na przykład gdy myjemy podłogę na mokro pracują dwa pojemniki. W jednym z nich jest czysta woda oraz detergent, natomiast w drugim gromadzi się zużyta woda, mydliny i brud.

Powiedział Pan, że Państwa odkurzaczem można czyścić wszystkie rodzaje materiałów. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Naturalną wełnę także?

 – Oczywiście! Nasze urządzenie wypierze pościel wełnianą, bez obaw, że zostanie ona zniszczona i straci swoje właściwości. Sypialnia to miejsce gdzie odpoczywa nasze ciało – tu wszystko musi być czyste. Za sprawą odkurzacza piorącego Clean King – będzie! Odpowiednie końcówki oraz system piorący naszego urządzenia odświeżą pościel i inne materiały w sypialni. Wiele osób przerażają roztocza – mikroskopijne pajęczaki, które są dosłownie wszędzie, a odżywiają się miedzy innymi naszym złuszczonym naskórkiem. Sypialnia zatem jest ich królestwem. Zaręczam, że z odkurzaczem piorącym Clean King możemy zapomnieć o ich istnieniu. Czy to nie brzmi jak bajka? A to rzeczywistość, która czeka na naszych klientów dosłownie na wyciągnięcie ręki.

CLEAN KING – do zobaczenia i kupienia tylko na profesjonalnych pokazach.

Mirosław Janik radzi, żeby uważać na podróbki odkurzaczy dostępne w internecie.

 – Na profesjonalnych pokazach Clavam, można zobaczyć jak działa nasz odkurzacz. Dotknąć, podnieść, wziąć do ręki. Skąd pewność, że urządzenie kupione w internecie to nie głośny bubel, że nie okaże się inny niż na zdjęciach? A co jeśli nie uzyskamy zwrotu pieniędzy, gdyż nieuczciwy sprzedawca po prostu zniknie? Dlatego właśnie wybraliśmy system sprzedaży na pokazach. Klient dokładnie wie co kupuje. Pokazujemy mu jak działa nasze urządzenie. Dajemy na nie 3 lata gwarancji. A dodatkowo przestrzegamy wszelkich zasad uczciwej sprzedaży – klient ma prawo odstąpić od umowy w ustawowo przewidzianym czasie, a my zwrócimy mu pieniądze. Chcemy być fair na każdym etapie sprzedaży. Oferujemy doskonały produkt, w cenie, która odpowiada jego jakości, rzetelnie trzymamy się lojalności wobec klienta.

Gwarancja jakości i zadowolenia – tylko z CLEAN KING!

Zapytaliśmy przedstawiciela marki, co zrobić jeśli spotkamy podobny odkurzacz w bardzo okazyjnej cenie. Mirosław Janik przestrzega przed fałszywkami, dostępnymi w internecie. Radzi:

 – Na rynku jest mnóstwo odkurzaczy, które do złudzenia mogą przypominać urządzenie naszej firmy. Jednak Clean King jest tylko jeden, a nabyć go można tylko na oficjalnych pokazach naszej firmy, Przestrzegam przed wszystkimi nieuczciwymi praktykami, którymi posługują się handlarze podróbkami. Na profesjonalnych spotkaniach pokazowych organizowanych przez firmę Clavam, doradcy podchodzą do klienta fachowo – nie są nachalni, ale taktowni i zawsze służący odpowiedziami na wszystkie wątpliwości, dotyczące produktu. Wiem, że dużo osób ma wątpliwości co do tej formy sprzedaży – słyszeli o oszukanych klientach bądź sami padli ofiarą oszustwa. Tym bardziej zapraszam wszystkich na spotkania pokazowe, na których sprzedajemy nasz produkt, po to żeby odczarować złe wspomnienia czy opinie. Nasze spotkania pokazują, że klasa, rzetelność i kompetencja w stosunku do konsumenta to nie są puste słowa i czcze slogany. 

Teraz pora na jedno z ważniejszych pytań: ile kosztuje ten mały cud techniki?

  – Clean King kosztuje tylko 6900 złotych. Wielu zapyta: tylko?! Owszem! Gdyby zsumować koszty sprzętów, które zastąpi Clean King i koszty ich eksploatacji to okazuje się, że cena za to urządzenie wcale nie jest wygórowana, szczególnie, że gwarancja na nie to aż 3 lata. Clean King jest nie tylko stylowy i wielozadaniowy, ale także energooszczędny i na pewno posłuży Państwu długie lata. Razem z nim kupujemy nasz spokój i zdrowie. A te wartości są bezcenne w dzisiejszym świecie. Clean King jest produktem dla wymagających klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość wyrobów. Polecając to urządzenie nie możemy i nie chcemy ich zawieść.

Dziękuję Panie Mirosławie za tę rozmowę. Państwu natomiast polecam pokazy odkurzacza piorącego Clean King i samo urządzenie, które z pewnością zrewolucjonizuje nasz rynek domowego sprzątania. Clean King oszczędzi czas i pieniądze, uczyni dom świeżym i higienicznie czystym. To urządzenie zostało stworzone po to, by cieszyć się życiem i nie myśleć już o kurzu i brudzie, zalegających w naszej przestrzeni, która powinna być strefą relaksu i wygody, oddechem w zabieganym, współczesnym świecie.

Leave a Reply