Materac rehabilitacyjny MediAir 3D marki Casada – cena i opinie

Materace rehabilitacyjne stanowią jedne z najważniejszych narzędzi, których w swojej pracy używają fizjoterapeuci, masażyści oraz inne osoby, które specjalizują się przeprowadzaniem z ludźmi terapii rekonwalescencyjnych. Za pośrednictwem dobrej jakości materaca rehabilitacyjnego, można w prosty sposób przeprowadzić serię zabiegów terapeutycznych, które będą charakteryzowały się wysokim poziomem skuteczności. W chwili obecnej, na rynku tego rodzaju przedmiotów, zdecydowany prym pod względem jakości wiodą materace rehabilitacyjne wykonane z naturalnej wełny MediAir 3D marki Casada. Za dystrybucję opisywanych przedmiotów na terenie Polski odpowiada firma Clavam. MediAir 3D marki Casada cieszą się coraz większą popularnością. Z tego też powodu, nasza redakcja postanowiła zapytać u samego źródła o to, na czym polega fenomen tych przedmiotów. Na nasze pytania z tym związane odpowie nam dziś przedstawiciel firmy Clavam, pan Tomasz Soboń, który związany jest z marką wieloletnią współpracą.

Pan Tomasz Soboń posiada ogromne doświadczenie oraz wiedzę z zakresu branży, jaką zajmuje się marka Clavam. Z tego też powodu postanowiliśmy zapytać go o szczegóły związane z fenomenem materaca MediAir 3D. Pan Tomasz Soboń zdecydował się na udzielenie nam wywiadu, a samo spotkanie z naszym rozmówcą okazało się być czystą przyjemnością. Na lamach niniejszego artykuły dowiecie się Państwo wszystkiego na temat rewolucyjnych materacy rehabilitacyjnych marki Casada.

Firma Clavam, a materace rehabilitacyjne MediAir 3D – kilka słów wyjaśnienia.

„Jestem przedstawicielem firmy Clavam, która jest oficjalnym dystrybutorem wielu produktów, które charakteryzują się wysoką jakością. Najczęściej są to rozmaite segmenty związane z udoskonaleniem gospodarstwa domowego. Clavam nie jest odpowiedzialne za projektowanie czy też sam proces produkcji tych sprzętów. Jesteśmy po prostu specjalistami od spraw sprzedaży. Zajmujemy się sprzedażą specjalistycznych produktów, których dostarczają nam marki takie jak: Casada, CleanKing czy też Venice.” – komentuje nasz rozmówca, reprezentant marki Clavam w Polsce, pan Tomasz Soboń.

Sprzedaż pokazowa marki Clavam

Kolejnym pytaniem, na zadanie którego zdecydowaliśmy się, było to dotyczące szczegółów związanych ze sprzedażą rewolucyjnych materacy rehabilitacyjnych MediAir 3D. Pan Soboń skomentował tę kwestię w sposób, który następuje:

„Materac rehabilitacyjny MedAir 3D nie jest pierwszym tego rodzaju produktem, który znalazł się w ofercie sprzedażowej firmy Clavam. Oznacza to, że Clavam posiada ogromne doświadczenie we współpracy z tego typu producentami. Koniecznie trzeba mieć świadomość, że nasza firma prowadzi tylko i wyłącznie sprzedaż, która oparta jest na organizowaniu rozmaitych pokazów, na których prezentowane są urządzenia, które można zakupić. Takie rozwiązanie sprawia, że nami klienci mają pełen obraz produktów, na których zakup się decydują. Mają okazję zadać pytania osobom, które organizują pokaz i uzyskania satysfakcjonujących ich odpowiedzi. Ponadto, mogą oni także własnoręcznie przetestować każdy ze sprzętów i przekonać się o tym, czy wszystko odpowiada im w sto procentach. Sądzimy, że sprzedaż pokazowa jest jedną z najbardziej uczciwych form sprzedaży. Pokazy to jedyne sposoby dotarcia do naszych produktów. Materac rehabilitacyjny MedAir 3D w cenie regularnej kosztuje 10 900. Tańsze oferty, które można spotkać w internecie to zazwyczaj działanie oszustów, którzy pragną wzbogacić się na sukcesie marki naszej oraz producenta. Nie warto ulegać tego rodzaju „okazjom” ponieważ z pewnością nie będą one wiązały się z satysfakcją z zakupionych sprzętów, a jedynie z silnym rozczarowaniem.” – relacjonuje oraz ostrzega bohater dzisiejszego wywiadu, pan Tomasz Soboń.

Materac rehabilitacyjny MedAir 3D – szczegóły związane z produktem

Po pełnej odpowiedzi pana Tomasza Sobonia na temat szczegółów związanych ze sprzedażą pokazową, zdecydowaliśmy się na zapytanie go o informacje na temat samego produktu, którego dotyczy dzisiejszy artykuł. Materac rehabilitacyjny MedAir 3D marki Casada każdego dnia zyskuje coraz większą popularność. Byliśmy ciekawi, czemu właściwie to zawdzięcza. Pan Tomasz Soboń udzielił naszej redakcji w pełni satysfakcjonującej odpowiedzi.

„Materac Casada MedAir 3D został zaprojektowany specjalnie pod prowadzenie zabiegów terapeutycznych z jego udziałem. Materac ten jest jednym z najlepszych produktów tego typu, które są oferowane przez obecny rynek. Do jego stworzenia zostało użyte sto procent naturalnej i czystej wełny, co jest jedną z jego najlepszych zalet. Wierz materaca został pokryty powłoką antybakteryjną wykonaną z dzianiny żyradowej. W całość wspomnianej przeze mnie tkaniny została wpleciona nić wykonana z czystego srebra. Spód materaca został wykonany z materiału o nazwie Polyester 6000D. Cechą charakterystyczną tej tkaniny jest fakt, że jest ona całkowicie odporna na negatywne działanie wody, wszelkiego typu obtarcia, ścierania, a nawet tak prozaiczne kwestie jak rozdzieranie się materiału. Boki materaca MedAir 3D zostały wyprodukowane z tkaniny, która cechuje się byciem elastyczną i w pełni oddychającą. Mowa o materiale Air 3D., Technologia ta sprawia, że transferowanie wody i powietrza jest możliwe na wyższym poziomie niż kiedykolwiek. Pokrowiec materaca został uszyty z pianki, która wykorzystuje najbardziej innowacyjne rozwiązania. Pianka PUR T25, o której mowa jest niesamowicie sprężysta i charakteryzuje się wysoką odpornością na powstawanie jakichkolwiek odgnieceń czy odkształceń.” – relacjonuje reprezentujący firmę Clavam w Polsce, pan Tomasz Soboń.

Do czego może być wykorzystywany materac rehabilitacyjny MediAir 3D?

„Materac rehabilitacyjny MediAir 3D znajduje swoje szerokie zastosowanie w leczeniu wszelkiego rodzaju chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa, takich jak chociażby jego wielopoziomowa dyskopatia, zesztywniejące zapalenie stawów kręgosłupa, leczenie bólu przeciążeniowego kręgosłupa, zwyrodnień stawów obwodowych, bólów korzeniowych, kręgozmyku, zapalenia krzyżowo-biodrowego, stanów pourazowych ręgosłupa takich jak zwichnięcia, złamania lub stłuczenia, a także rwy kulszowej lub barkowej. Materac ten może być stosowany także do profilaktyki odleżyn oraz podczas łagodzenia stanów w jakich znajduje się kręgosłup po przeprowadzeniu różnego rodzaju operacji. Materac ten może brać czynny udział ze wszelkiego typu działaniach, których celem jest rehabilitacja kręgosłupa.” – Opowiada pan Tomasz Soboń dla naszej redakcji.

Przeciwwskazania do korzystania z MediAir 3D

Opis produktu brzmi obiecująco. Dla osób, które borykają się z różnego rodzaju zwyrodnieniami kręgosłupa może być on wręcz nadzieją na lepsze jutro oraz znaczną ulgę w bólu, która prowadziłaby do poprawy samopoczucia. Jednak tak idealny stan rzeczy wzbudził w nas obawę, że mogą istnieć jakieś przeciwwskazania do stosowania opisywanego materaca. Pan Tomasz Soboń, skomentował tę sprawę w sposób następujący:

„W istocie jest tak, że materace marki Casada MediAir 3D nie mogą być stosowane przez ludzi, u których stwierdzona została alergia na naturalną wełnę. Z materaca nie mogą korzystać także osoby, które mają otwarte rany. Skóra takich osób nie powinna mieć kontaktu z materacem, ponieważ mogłoby to negatywnie wpływać na proces gojenia się ran. Pomimo powyższych przeciwwskazań, można jednak uznać, że materace Casada nadaję się do użytkowania przed zdecydowaną większość pacjentów. Opinie dotyczące tego produktu mówią z resztą same za siebie.” – informuje nas bohater dzisiejszego artykułu, pan Tomasz Soboń, który reprezentuje interesy firmy Clavam w Polsce.

Pan Tomasz Soboń zdołał przekonać naszą redakcję do faktu, że materace rehabilitacyjne MediAir 3D w istocie są produktem, który prezentuje najwyższą z możliwych jakości. Warto rozważyć fakt uczestnictwa w pokazać marki Clavam i przekonać się na własne oczy o jakości i funkcjonalności opisanego dziś produktu. Sądzimy, że podobne wydarzenie jest warte uwagi każdego, kto prowadzi zajęcia rehabilitacyjne lub sam potrzebuje rehabilitacji.Materac rehabilitacyjny MediAir 3D marki Casada – cena i opinie

Leave a Reply