Depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus- jak wygląda cały zabieg?

Depilacja laserowa obecnie jest najbardziej popularnym zabiegiem wykonywanym przez różne gabinety kosmetyczne. Chętnie korzystają z niej kobiety oraz mężczyźni. Dzięki niej można skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia i zapomnieć o codziennym goleniu.

Dodatkowo depilacja laserowa przy użyciu lasera Vectus zapewnia wysoki komfort i nie powoduje bólu. Włoski są usuwane szybko i dokładanie, a depilowana partia ciała jest chłodzona za pomocą technologii Advanced Contact Cooling.

Bezpieczeństwo depilacji jest gwarantowane w 100%, ponieważ laser Vectus swoją pracę opiera na czytniku Skintel, który samodzielnie dopiera odpowiednie natężenie lasera dla każdego klienta.

Dużą zaletą lasera Vectus jest jego ergonomiczność, laser dokładnie wykorzystuje całą wytworzoną energię. Światło odbijanie od skóry ponownie jest kierowane na włoski, dzięki specjalnym lustrom.

Zabieg depilacji laserowej – laser Vectus

Każda osoba decydująca się na zabieg depilacji laserowej najpierw musi udać się na wizytę kwalifikacyjną. Podczas wizyty wykwalifikowany kosmetolog ocenia stan skóry oraz informuje o przeciwwskazaniach do zabiegu. Zdarza się, że niektóre osoby muszą zrezygnować lub przełożyć depilacją na inny termin. Istnieją również przypadki, w których osoby przed wykonaniem lub po zakończeniu depilacji laserowej muszą skorzystać z wizyty kontrolnej u dermatologa.

Doświadczony kosmetolog zajmujący się depilacją laserową przekazuje następujące informacje o stwierdzonych zmianach skórnych oraz prawdopodobnych schorzeniach. W takich przypadkach poleca wizytę u dermatologa i chętnie służy pomocą. Holistyczne podejście kosmetologa to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu dla pacjenta. Dobra opieka oraz wnikliwe przyjrzenie się skórze pozwala zadowolić każdego klienta.

Istotne kwestie, o jakich należy pamiętać przed zabiegiem

Zanim zdecydujemy się na zabieg depilacji laserowej przy wykorzystaniu lasera Vectus należy, dzień przed zabiegiem lub w dniu zabiegu zgolić włoski w wybranej okolicy maszynką. Wybrana partia ciała do depilacji nie może być zbyt przesuszona lub podrażniona. Cztery tygodnie przed depilacją laserową nie można włosków wyrywać woskiem, depilatorem, ani pęsetą – polecana jest jedynie golarka. Na wskazaną partie ciała do depilacji nie można stosować kremów z kwasami owocowymi, witaminą A, witaminą C, przez 4 tygodnie przed zabiegiem. Dodatkowo tydzień przed depilacją nie należy przyjmować leków fitotoksycznych i fotoalergicznych oraz pić ziół o tego typu działaniu (nagietek, dziurawiec, herbata Figura).

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

Zabieg usuwania owłosienia za pomocą lasera Vectus jest przyjemny i bezbolesny. W przypadku depilacji nóg wykorzystywana jest większa głowica lasera, która pozwala szybciej pozbyć się owłosienia. Mniejszą głowicę stosuje się do depilacji twarzy. Zabieg depilacji trwa od 5 do 30 minut, w zależności od wybranej partii ciała. Pacjent nie otrzymuje żadnego znieczulenia i ma fachową opiekę specjalistów przez cały czas trwania depilacji.

Leave a Reply