Jak znaleźć odpowiednie perfumy – asortyment Perfumesco

Perfumy powinny być wybierane indywidualnie i nie należy sugerować się opiniami znajomych lub reklamami. Podczas zakupów warto testować poszczególne zapachy, do drogerii można udać się kilka razy, aż w końcu zdecydujemy się na zakup wybranego zapachu. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest poznanie zapachów w sklepach stacjonarnych, zaś zakup perfum w drogeriach internetowych. Dzięki temu dużo zaoszczędzimy, na przykład w sklepie internetowym Perfumesco odnajdziemy wiele różnych rodzajów perfum pochodzących od renomowanych producentów i dostępnych w bardzo korzystnych cenach. Sklep Perfumesco posiada w asortymencie:

  • oryginalne perfumy
  • wody kolońskie
  • wody perfumowane
  • wody toaletowe

Wszystkie rodzaje kosmetyków zapachowych dostarczane są przez światowych projektantów i producentów. Odznaczają się wysoką jakością, mają intensywne zapachy i są bezpieczne dla zdrowia.

Testowanie perfum

Podczas wyboru perfum warto piskać poszczególne zapachy bezpośrednio na skórę. Powąchanie korka od flakonika nie oddaje nam intensywności zapachu takiego samego jak odczuwamy, gdy połączymy perfumy z ciepłem naszego ciała. Jednak należy pamiętać, aby w te same miejsce na psikać kolejnych perfum. Polecane jest maksymalnie 5 zapachów w ciągu jednej wizyty w drogerii, można również wyjść w między czasie na świeże powietrze, aby pozbyć się zapamiętanego zapachu.

Jeżeli chcemy sprawdzić więcej niż 5 zapachów powinniśmy wybrać papierowe paski dostępne w drogeriach, każdy z nich spryskać wybranymi zapachami i odczekać chwilę. Później należy wybrać najbardziej odpowiadające perfumy (maksymalnie 5) i sprawdzić je na własnym ciele. Reakcja chemiczna powstająca w wyniku połączenia perfum z ciepłem naszego ciała pozwoli na określenie właściwej intensywności wybranych perfum. Perfumy od Perfumesco pochodzą od dobrych producentów i są bardzo intensywne, dlatego taki sposób na sprawdzenie zapachu jest znakomitym rozwiązaniem.

Po wyborze odpowiedniego zapachu warto sprawdzić w Internecie ile kosztują nasze perfumy. Perfumy oryginalne kosztują dość sporo, ale sklepy internetowe np. Perfumesco często oferują promocyjne ceny kosmetyków zapachowych. Wielokrotnie na stronie sklepu Perfumesco można trafić na duże rabaty (głównie na święta, walentynki, dzień kobiet i inne uroczystości).

Perfumy unisex

Bardzo dobrym rozwiązaniem są perfumy unisex, które mogą być stosowane przez kobiety oraz mężczyzn. Uniwersalność perfum sprawia, że są one dobrym wyborem na prezent dla każdej osoby, a także znakomitym rozwiązaniem dla siebie.  Perfumy unisex od Perfumesco można szybko i łatwo wybrać, a jeśli nam się nie spodobają mamy możliwość podarowania ich dla naszych bliskich niezależnie od płci.

 

Leave a Reply