Czerwone sneakersy Converse

Włoski klasyk na sportowo

Ta włoska firma produkuje odzież i dodatki dla sportowców od ponad stu lat. Firma zaczynała od ubrań dla alpinistów – od samego początku nie było więc mowy o żadnym kompromisie. Alpiniści wymagali, i nadal wymagają, odzieży najwyższej jakości, która z jednej strony odpowiednio utrzymać ciepłotę ciała, a z drugiej strony będzie przewiewna i pozwala skórze oddychać. Jednocześnie absolutnie nie mogła krępować ruchów i oczywiście odznaczać musiała się ogromną wytrzymałością. Fila zaczynała więc od testowania pierwszych projektów w najbardziej wymagających warunkach. Nie dziwi więc fakt, że Fila jest obecnie jedną z najpopularniejszych firm produkujących sportową odzież.

Początki

Bracia Fila, założyciele firmy, zaczynali od projektowania ubrań dla narciarzy, którzy oddawali się miłości do szusowania na nartach we włoskim Piemoncie. Niezwykle wymagające warunki atmosferyczne sprawiły, że Fila nie mogli pozwolić sobie na żadne kompromisy. Od samego początku postawili więc na materiały najwyższej jakości i prostotę projektów. Ubrania miały przede wszystkim nie przeszkadzać i odpowiednio chronić ciało przed temperaturą, wiatrem, czy nadmierną potliwością pojawiającą się podczas aktywności fizycznej. Dzisiaj firma jest rozpoznawalną na całym świecie marką znaną ze niesłabnącej jakości i minimalistycznych, nowoczesnych projektów. Ubrania tej marki można kupić np na https://bludshop.com/firm-pol-1507031641-Fila.html

Fila dzisiaj

Włoska Fila to dzisiaj przede wszystkim nadal bardzo wysoka jakość oferowanych produktów, ale w bardziej nowoczesnym wydaniu. Marce z powodzeniem udaje się połączyć sportowy charakter ubrań i dodatków z jednej strony włoską elegancją, a z drugiej z minimalistycznym krojem. Charakterystyczne dla marki kolory – czerwień i granat, w połączeniu z uniwersalnymi bielą, szarością i czernią, tworzą proste, ale wysmakowane połączenie. Fila wychodzi z założenia, że kiedy uprawiamy sport, to nadal możemy wyglądać dobrze, a odzież sportowa jak najbardziej może być twarzowa i elegancka.

Fila dla każdego

Firma posiada w swojej ofercie niezwykle szeroki asortyment skierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Zajmują się produkcją odzieży do narciarstwa alpejskiego, tenisa, koszykówki i skatingu. Oprócz samych ubrań Fila posiada w swoim asortymencie liczne dodatki, od butów, przez plecaki, po czapki z daszkiem. Wszystkie te elementy łączą w sobie filozofię marki Fila, klasyczną elegancję charakterystyczną dla włoskich projektów i minimalistyczny sznyt modnych sportowych ubrań. To odzież dla wszystkich tych, którzy nie uznają kompromisów i zawsze sięgają po to, co najlepsze. Jeśli więc chcesz nawet w trakcie uprawiania sportu świetnie wyglądać, to Fila jest zdecydowanie twoim pierwszym wyborem.

Leave a Reply