Jak dobrać torebkę do sylwetki

Jeszcze do niedawna w świecie mody obowiązywała bardzo ważna zasada- dobieranie torebki do butów. Dzisiaj to się zmienia.
Do niedawna każda modna pani koniecznie musiała mieć torebkę niemal identyczną jak buty. Dotyczyło to zarówno rodzaju materiału, jak i koloru, czy faktury. Z czasem jednak styliści stali się nieco bardziej elastyczni, dlatego dzisiaj możemy się bawić modą bardziej swobodnie. Jednak pewne zasady wciąż obowiązują, dlatego jeśli chcesz wyglądać dobrze, zastosuj kilka z nich. Wszystko jedno, czy kupujesz torebki Vera Pelle, czy wybierasz coś z sieciówki – staraj się zawsze wyglądać modnie!

Sylwetka ma znaczenie

Wiele kobiet zapomina, że torebka powinna być dopasowana do sylwetki swojej właścicielki. Trzeba pamiętać, że drobne, filigranowe panie nie będą dobrze prezentować się z dużymi, obszernymi modelami. Z kolei bardziej przysadziste kobiety powinny unikać małych torebeczek, które będą jeszcze bardziej podkreślały ich nadprogramowe kilogramy.
Drobne i niewysokie kobiety najlepiej będą prezentować się z niewielkimi torebkami na dość krótkim pasku. Wyższe mogą pozwolić sobie na modele, które posiadają dłuższy pasek, albo łańcuszek. W tym wypadku torebka może nawet sięgać bioder, co optycznie wyszczupli i wydłuży nogi.
Posiadaczki szerokich bioder powinny skupić się na odwróceniu uwagi od dolnych partii ciała i dodaniu objętości w górnych rejonach. Tutaj sprawdzą się torebki Vera Pelle z krótkimi uchami, które można nosić blisko ciała. Większy model noszony bliżej torsu zdecydowanie odwróci uwagę od nieco pełniejszych bioder.

Wąskie biodra

Niektóre z nas mają bardzo wąskie biodra i chcą dodać sobie bardziej kobiecych kształtów. W tym wypadku idealne będą okrągłe torebki Vera Pelle, które nieco poszerzą dolne partie ciała i sprawią, że biodra wydadzą się nieco bardziej kształtne.

Ważna jest okazja

Nie możemy zapominać, że torebka powinna być dopasowana także do okazji i pory dnia. Na wieczorne spotkanie (bardziej oficjalne lub na uroczystość) postaw na kopertówkę, do której będziesz mogła włożyć najpotrzebniejsze rzeczy (mały portfel, dokumenty, klucze, telefon). Jeśli wybierasz na mniej formalną imprezę, wybierz torebki Vera Pelle z paskiem, który możesz zawiązać wokół bioder. To bardzo ciekawa, a zarazem praktyczna stylizacja. Dodatkowo, taką torebkę możesz nosić klasycznie (na pasku, na ramieniu), a także podobnie jak nerkę. Przy większych wyjściach skup się na torebkach, które są wykonane z dobrych materiałów, które będą pasować do nieco bardziej wyszukanego look’u. Zobacz ofertę torebek Vera Pelle w sklepie Galanter.

Leave a Reply